Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Homrzyska - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

70 000 zł1 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 14 arów w kształcie litery L w pięknej zielonej okolicy lasów i gór. Nieruchomość nad malowniczym potoczkiem koło lasu. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Uroczy, całoroczny dom drewniany 70m2 + zadaszony taras 14 m2 Marzysz o porannej kawie w promieniach słońca i zapachu naturalnego drewna? Oferujemy na sprzedaż piękny, solidnie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Zabrzeż

Zabrzeż(Homrzyska + 24 km)

1 450 000 zł370 m² 3 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjna oferta! Przedmiotem oferty jest nieruchomość składająca się z dwóch wolnostojących budynków ( domów) na trzech oddzielnych działkach - idealna dla rodziny wielopokoleniowej domy: 1/.

Szczegóły ogłoszenia

553 500 zł26 m² 21 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczawnica - dochodowy lokal mieszkalny o pow. 26,35 m2. Zostań właścicielem apartamentu w tej pięknej inwestycji! zainwestuj I zarabiaj! - Szczawnica przepiękne miasto uzdrowiskowe na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł476 m² 693,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę, z projektem budowlanym domu, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,35 m² 8 276,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 51,35 m2 położony w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia typu open-space, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Maszkowice

Maszkowice(Homrzyska + 22 km)

129 999 zł2 500 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 25,00 ar | maszkowice | gm. Łącko - powierzchnia: 25 ar - przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - ukształtowanie: teren lekko pochylony - kształt działki: prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 300 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: ptaszkowa - Powierzchnia: 33ar - Media: prąd w odległości 100m, gaz w odległości 100m, dostępna studnia, - przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 015 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

na wzniesieniu, lekko pochyła; otoczenie: las, łąka; dojazd: droga polna; wymiary: 60x92; do sprzedania działka położona w Jaworkach gmina Szczawnica. Działka o powierzchni 5015m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem w Żegiestowie. Nieruchomość znajduje się w pięknej i malowniczej okolicy Żegiestowa, w tzw. Łopacie Polskiej. To miejsce jest znane ze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73 m² 5 191,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy , położony w Nowym Sączu , przy ulicy Mieczysława Romanowskiego. Powierzchnia 73m w tym przestrzeń usługowa , pomieszczenie socjalne +toaleta + dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Homrzyska

Homrzyska,małopolskie

1 580 000 zł894 m² 1 767,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:894 m²

= faktura vat 0% = (cena w ogłoszeniu jest ceną brutto) => Możliwość wynajmu całości lub wybranej części budynku = Budynek biurowo produkcyjny z częścią mieszkalną Idealny pod firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Homrzyska

Homrzyska,małopolskie

180 000 zł3 100 m² 58,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Homrzyska, zlokalizowana przy drodze głównej, pod lasem o łącznej powierzchni 31 arów. Cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij